razom-iz-toboyu

Недбалість комунальних служб стає причиною нещасних випадків

 

Цьогорічною зимою  почастішали випадки травмування  громадян через неналежну роботу комунальних служб. Останній кричущий випадок відбувся 9 лютого у Києві, де через сніг на вулиці Наталі Ужвій у відкритий каналізаційний люк впала трирічна дівчинка.  

Надзвичайна ситуація сталася у дворі багатоповерхівки. Дівчинка, не помітивши під снігом відкритий каналізаційний люк, впала на п’ятиметрову глибину, звідки її вдалося звільнити тільки після приїзду рятувальників. Як повідомляють «КИЯНИ», бійці МНС за допомогою мотузки спустилися до потерпілої, підхопили дівчинку і передали нагору. Дитина залишилася живою і неушкодженою, лише завдяки тому, що у колекторі було багато сухих гілок.

Втім, це не єдиний такий випадок у Києві. Нагадаємо, що нещодавно до люку також потрапив 8 річний школяр Вадим, коли повертався додому зі школи. Ще однією жертвою недбалості стала жителька міста, котра отримала значні опіки від кріпної води, що буда на дні шахти.

На превеликий жаль, проблема невідповідної роботи комунальників характерна як для столиці, так і для Київської області. І йдеться не тільки про стан доріг та каналізаційних люків, а й про обслуговування громадян вцілому. Так, у багатьох містах області взимку почастішали прориви системи водопостачання та опалення, систематично не вивозилося сміття, тощо.

- Якщо навіть у столиці люди падають у люки, то що говорити про область? Те, що шокувало киян, вже давно буденність для невеликих міст і містечок. – говорить Іван Манич, лідер білоцерківського місцевого осередку громадської організації «За Справедливу Батьківщину». – Ні для кого не секрет, що у вартість комунальних послуг включено обслуговування житлово-комунальними службами прибудинкових територій. Але в області, на відміну від Києва, контроль  за грошима не є пильним і часто вони зникають невідомо куди. Так, лишень у Білій Церкві вже не перший рік наша організація веде судову тяганину навколо зниклих 19 млн. 700 грн. Встановлено, що у 2007 році у Білій Церкві зібрано комунальних платежів 23 млн. грн. Із них 4 млн. 300 тис заплачено податків, а де поділася решта 19 млн. 700 тис. грн. ми не можемо дізнатися. А коли просимо надати документи про те, куди витрачені кошти, отримуємо відповідь, що це «комерційна таємниця». Хоча згідно статті 9 ЗУ «Про інформацію» нам зобов’язані надати ці дані, адже питання стосується кожного жителя міста Біла Церква.

Під час виборчих перегонів, коли влада не може забезпечити належної роботи житлово-комунальних служб, єдиним рішенням для громадян є об’єднання зусиль з метою просування своїх інтересів. І нерідко рушійною силою для їх відстоювання стають саме громадські організації.

Переконаний, що громадський рух «Разом із Тобою», до якого входить наша організація  «За Справедливу Батьківщину» не залишиться осторонь цієї проблеми. Ми вже ведемо судові тяганини із місцевими органами влади і будемо захищати громадян і надалі. Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 2

 Мои фотоальбомы

Мои фотоальбомыКалендарь
Октябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Метки
ОБОЗ.ua